Provozní doba skladu Polepy: PO-PÁ 7:00 - 15:00

Obalový materiál

//Lepící pásky

Při zvolení nesprávného lepidla se může stát, že páska vůbec nepřilne k podkladu, popřípadě se během skladování odlepí. Kvůli tomu se pak zvýší spotřeba lepící pásky, což se projeví na ceně balného a v další řadě bude vznikat více odpadu

Web Template Design
Game Design
Theme Development
Illustration Design

Nabízené druhy lepících pásek:

 • S AKRYLOVÝM lepidlem
  Lepidlo je založené na bázi vody a je univerzální. Po aplikaci dosahuje velmi rychle 100% lepicího účinku. Negativní vlastnost akrylátového lepidla je, že má menší lepivost na plastech typu HDPE, LDPE a PP. Na takové lepení se vyplatí použít lepidlo HOTMELT či SOLVENT. Při odvíjení je hlučná. Ovšem lepidlo nevysychá a je stabilní i při dlouhodobém působení UV záření.
 • S HOT-MELT lepidlem
  Založené na bázi syntetického kaučuku a je univerzální, po aplikaci dosahuje 100% lepicího účinku s mírnou prodlevou. Lepidlo se zpracovává a nanáší na pásku v roztaveném stavu, a proto neobsahuje rozpouštědla.
  Vhodné pro použití i při širokém rozmezí teplot. Má nižší odolnost proti UV záření. Hlučnost při odvíjení je střední. Aplikovaná páska lepí ve velmi nízkých teplotách -30 °C až do vysokých teplot okolo 70 °C. Hlučnost při odvíjení je nízká.
 • Se SOLVENT lepidlem
  Na bázi přírodního kaučuku s přídavkem dalších adheziv. Nejméně ekologické. Lepidlo má delší životnost, ale jeho odolnost při vystavení UV záření je nižší.
  Vysoce účinné, vhodné i pro náročné lepení s nejvyšší kvalitou. Počáteční lepivost je u této pásky nejlepší ze všech druhů lepidel.

Výroba možná i v provedení s dvojitou lepivostí.

Na přání zákazníka vyrábíme i pásky speciální:

 • Maskovací lepící pásky 
  Vhodná zejména pro malíře, natěrače či lakýrníky. Páska je vyrobena z krepového papíru s vrstvou solventního lepidla, které umožňuje snadné odtržení pásky bez zanechání zbytků lepidla a bez poškození povrchu.
 • Univerzální lepící pásky tzv. CLOTH TAPES
  Textilní lepicí páska. Má extrémně přilnavé hotmeltové lepidlo, efektivně využívána k lepení na různé povrchy. Jednostranná lepicí páska, vyztužená bavlněnou tkaninou, laminovaná šedostříbrnou PE vrstvou. Velmi pevná v tahu, má vysokou UV odolnost, vodotěsná, velmi dobře drží i na hrubém povrchu.
 • Filamentní lepící páska
  Nejvhodnější na pevné svazování. Slouží k balení kartonů s těžkým obsahem, fixaci zboží na paletě.Díky podélné výztuže ze skleněných vláken mají tyto pásky zvýšenou sílu tahu až na 240 kg/cm. Pásky s kříženými vlákny mají pevnost ještě vyšší.

Dále je možné vyrobit oboustranné lepicí pásky, Duct tape – větší návin, speciální – textilní, pokovované, pečetní, potištěné lepicí pásky PVC se SOLVENT lepidlem, reflexní, kancelářské, výstražné lepicí pásky a folie, apod.

Lepící pásky
Lepící páska
Lepící pásky
Lepící páska
Lepící pásky
Lepící páska